Засідання педагогічної ради

31 серпня 2022 року відбулося засідання педагогічної ради колективу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18. Пріоритетними питаннями засідання були

  •  організація освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році;
  • нові підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу НУШ. Види оцінювання;
  • організація методичної роботи в закладі освіти.

Педагогічний колектив був ознайомлений з нормативно-правовим забезпеченням, структурою навчального року, освітньою платформою «Нові знання», роботою з додатком Google Classroom. Схемою виведення загальної оцінки з кожної освітньої галузі в 5 класі Нової української школи.

Місце шани та вдячності

Місце шани та вдячності

З перших днів російсько-української війни українці стали на захист територіальної цілісності та незалежності України. Наші Захисники і Захисниці щоденно проявляють героїзм у боротьбі із ворогом. Вони є нашими Героями, що тримають мирне небо над головою. Загальнодержавний проєкт “Місце шани та вдячності”, в якому бере участь Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18, присвячений саме героїчним Захисникам і Захисницям України.

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Онлайн-фестиваль “Моє ім’я – Україна!”

Онлайн-фестиваль “Моє ім’я – Україна!”

Щороку 24 серпня ми відзначаємо найбільше свято нашої держави – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акту проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Цей день – це не просто День народження нашої держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу. Про все це розповіли учні Білозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18, які взяли участь у шкільному літературному онлайн-фестивалі “Моє ім’я – Україна!”.

Для українців створили лінію безоплатної психологічної допомоги

Для українців створили лінію безоплатної психологічної допомоги

❗️Звернутися може кожен, хто постраждав від війни.

Лінія працює щодня з 10:00 до 20:00 за номером: 0-800-100-102 (дзвінки з України безкоштовні).

Також лінія приймає дзвінки громадян України, які перебувають в інших державах, а саме у:

📍Чехії +420 800 012 058,

📍Польщі +48 800 088 141,

📍Франції +33 805 080 466,

📍Португалії +351 800 780 756,

📍Швеції +46 20 160 46 46,

📍Ірландії +353 1800 817 519,

📍Італії +39 800 939 092. 

Дзвінки з усіх мобільних операторів цих країн на відповідні номери також безкоштовні. Кількість держав, підключених до мережі психологічної допомоги, розширюватиметься.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті Національної психологічної асоціації.

Онлайн-зустріч “Нас єднає стяг держави”

Онлайн-зустріч “Нас єднає стяг держави”

23 серпня 2022 року для учнів 8 класу Білозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 було проведено онлайн-зустріч “Нас єднає стяг держави” до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, головною метою якої було ознайомлення учнів з основними історичними етапами становлення державності України; формування національної свідомісті, ціннісного ставлення до держави, суспільства; виховування патріотизму, почуття гордості за приналежність до української нації та особистої відповідальності за долю своєї держави й народу

Що таке вдячність і як їй навчитися?

Що таке вдячність і як їй навчитися?

Поради психолога 

👆Раніше ми розповідали, що вдячність виконує ключову соціальну роль в нашій еволюції як виду. І якби людина не навчилася виражати вдячність, то чи навряд би змогла вижити з точки зору соціального контексту.
💝Вдячність може бути визначена як вираження подяки за те, що людина має. Тобто це внутрішнє переживання цінності всього того, що є у людини.
🙏Ми можемо бути вдячними за їжу, за чисте повітря, за те, що маємо родину, друзів, хатніх тварин, за красу природи, за можливість подорожувати, за здоров’я, за будь-що.
💭Аби відчути вдячність, спробуйте уявити ситуацію, у якій би ви не мали всіх тих благ, які присутні зараз у вашому житті. 
🔸Як би ви тоді почувалися? 
🔸Яке б соціальне положення займали? 
🔸Хто б вас оточував? 
💛Чесно відповідаючи на питання вище, ви ймовірніше за все відчуєте вдячність хоча б за одну річ, подію або людину у вашому житті. 
🙏Вдячність є нашою опорою, адже ми можемо спиратися лише на те, що маємо. Навчаючись помічати те, що у нас є, ми вчимося переживати вдячність як стан душі та доброзичливого ставлення до себе, інших та світу.
🔜Якщо це почуття вам відгукнулося і ви хочете більше помічати цінностей, що точно є присутніми у світі, існують вправи, які допомагають культивувати вдячність як стан та спосіб життя. І в наступних публікаціях ми детально розкажемо про них.


Психологиня Ольга Лозовська

Джерело: Mental Code

Онлайн-вікторина до Дня Державного прапора України

Онлайн-вікторина до Дня Державного прапора України

Колектив Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білозерської міської міської ради вітає з Днем Державного прапора України! 🇺🇦

Український прапор – не просто офіційний державний символ. Наш Прапор знає весь світ! А від 24-го лютого він став символом не лише України, а й символом свободи, нескореності духу та боротьби всього світу. Весь цивілізований світ зараз синьо-жовтий! Наш стяг піднімають на головних будівлях столиць і маленьких містечок, над окопами і бліндажами, малюють у муралах на стінах, на фото, на авто, на аватарках в соцмережах. Воїни, посадовці, спортсмени, актори, митці, бізнесмени, звичайні люди. Бо синьо-жовтий – це знак мужності і боротьби. Із синьо-жовтим виголошують промови, виступають на сценах і вдягаються у його кольори. А скоро наш Прапор стане знаком Перемоги! Перемоги добра над злом!

Ми віримо, що настане день, коли наш Прапор повернеться на всі українські території! Сьогодні день для гордості, що ми – українці! Ми круті, мужні, витривалі – і весь світ це бачить! Зі святом, дорогі українці! З Днем Державного Прапора України! Слава Україні! Слава нашим Героям! 📌Сьогодні ми пропонуємо кожному з вас дізнатися, як гарно ви знаєте історію Державного прапору України, відповівши на питання онлайн-вікторини