Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

16 березня 2017 року в м. Києві відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» та V Міжнародної виставки за кордоном «WorldEdu – 2017», у якій взяли участь понад 750 українських та зарубіжних освітніх закладів, серед яких загальноосвітні, позашкільні, вищі навчальні заклади та наукові установи, міжнародні освітні агенції тощо.

У складі експозиції Донецького облІППО  участь взяла Білозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №18, досвід роботи якої увійшов у методичний посібник «Сучасні заклади освіти Донеччини. Проектування розвитку», що висвітлював діяльність п’яти опорних шкіл області. 18 березня директор школи Оксана Вікторівна Зоріна відвідала виставкову експозицію та прийняла участь в роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Нова українська школа в багатовекторному інформаційному просторі» під час якого були розглянуті наступні питання:

  • розвиток управлінсько-лідерських здібностей школярів у багатовимірному інформаційному середовищі школи
  • краудсорсингові технології у соціальній сфері інформаційного суспільства
  • вектори змін в управлінській діяльності керівника Нової української школи.

Вітаємо педагогічний колектив з отриманою нагородою – дипломом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *