День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей).

Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Крім того, слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних Націй) і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир.

З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Білозерській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради організовано та проведено виховні заходи, під час яких учні та педагоги обговорили те, що внесок українського народу у перемогу над нацизмом є надзвичайно вагомим та великим, про те, яких жертв коштувала ця перемога, пригадали про подвиги українських Героїв, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Серед таких заходів були: урок пам’яті «Збережемо пам’ять про подвиг!», перегляд відеопрезентації «Україна у Другій світовій війні. Ціна перемоги», інформаційна година «Ніколи не забудемо!», урок пам’яті «Ніколи знову», година спілкування «Ніколи знову», перегляд відеозвернення президента України В.Зеленського до Дня пам’яті та примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вікторина «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», урок пам’яті «Рокам ніколи пам’ять не стерти», інформаційна година «Мужність та відвага через покоління».Також учнями та педагогами закладу відбулося покладання квітів до меморіального комплексу Другої світової війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *