День захисників та захисниць України

День захисників та захисниць України

Протягом тижня, з 11 по 14 жовтня  2021 року,  в Білозерській загальноосвітній школі №18 відбулися  тематичні  заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови  Пресвятої Богородиці, а саме: виховні, класні  години, вікторини, пізнавальні ігри, Уроки мужності, виставки художньої та документальної літератури, спортивні змагання та  змагання з кулькової стрільби,  тощо.                             

Учні 1-4 класів розпочали святковий день з ранкової зустрічі «Козацькому роду – нема переводу». Класні керівники провели години спілкування «Мужність і відвага скрізь часи і покоління», під час яких познайомили учнів з історією Дня захисників і захисниць України та пригадали традиції славного українського козацтва. Малюки та учні 5-9 класів продемонстрували свою спритність, кмітливість під час спортивних змагань «Козацькі розваги» та «Гей, ви хлопці, славні запорожці». Рій «Отаман» продемонстрував патріотичний вишкіл «Сила Нескорених!». Захоплююча розповідь під час проведення навігатора  у минуле «Кальміуська паланка», метою якого було виховання  любові і поваги  до історичного минулого рідного краю, формування  інтересу до  історії  Донеччини а також  розширити знання  про  козацьку добу, зацікавила учнів 8-9 х  класів. У цей день серед учнівської спільноти 9-10 х класів пройшли змагання з кульової стрільби. Під час проведення тематичного уроку з історії України «Становлення козацтва  XVI-XVII ст.» учні проявили неабиякий інтерес до історичної і  культурної спадщини України та традицій і звичаїв українського народу. З великою повагою були написані вітальні листівки «Тепло долонь і серця, тобі, мій герою»  та проведено челендж «Дякую тобі», для захисників і захисниць України.

Наша українська молодь не тільки ревно береже історичну пам’ять нашого народу, але і його iсторичне минуле .  Зі св’ятом Вас, любі друзі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *