Свято вшанування обдарованих учнів 5-11 класів “Чарівний зорепад”

Свято вшанування обдарованих учнів 5-11 класів “Чарівний зорепад”

Свято вшанування обдарованих учнів 5-11 класів “Чарівний зорепад” відбулось 16 листопада в Білозерській загальноосвітній школі № 18. На цьому святкуванні ми нагороджуємо кращих учнів-переможців і призерів всеукраїнських, обласних, міських змагань, конкурсів та олімпіад, відмінників навчання, активних учасників шкільного самоврядування.

На свято прийшли батьки школярів, вчителі, а також почесні гості – голова громадської організації «Центр муніципального розвитку м. Білозерське» Зухра Щетініна та голова Ради школи Олена Шауліс.

Талановитих школярів та їх наставників вітали творчі колективи школи та міста.
Крім концертної програми і сяйва очей юних зірок школи тут були ще нагороди, солодке частування та премії найдостойнішим.

Сьогоднішнє свято – це підсумок роботи учнів та вчителів за 2017-2018 навчальний рік. Це −  підсумок роботи, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Сузір’я талантів Білозерської школи № 18 сьогодні поповнилося новими зірочками.

Ми вважаємо, що такі свята учням необхідні. Ніщо так не надихає дітей на нові досягнення, як похвала і увага з боку дорослих, педагогів і батьків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *