GoCampEast-2017

GoCampEast-2017

В серпні 2017 року школа взяла участь в проекті “GoCamps”, заснованому ініціативою GoGlobal, за підтримки Адміністрації Президента України, Міністерства освіти та науки України, Посольства Сполучених Штатів Америки та низки інших партнерів. Протягом 2016-2017 років таборах взяли участь понад 69900 українських школярів, 487 іноземців з 53 країн стали волонтерами GoGlobal. А для дітей із Донецької та Луганської областей, у зв’язку зі складною ситуацією, було організовано виїзний мовний табір на Київщині.

Виїзний табір проходив у серпні в дитячому оздоровчому центрі «Дніпро» смт. Козин, Обухівський району, Київської області. Протягом двох тижнів іноземні волонтери працювали з нашими дітьми під час інноваційного англомовного табору. Завдяки розробленій вчителями програмі та роботі волонтерів діти вчилися долати мовний бар’єр та попрактикувати розмовну англійську, мислити критично та шукати відповіді на складні запитання.

Залучення шкіл до проекту здійснювалося на основі конкурсного відбору. Шанси шкіл здобути перемогу у всеукраїнському конкурсі були рівні у всіх, адже місцевість чи кількість дітей у школі не була критерієм відбору. Ключовою характеристикою була креативність презентації школи та місцевості англійською мовою, яка мала називатися “Запросіть волонтера до своєї школи“. У підготовці презентації у формі короткого відео (тривалістю до 90 секунд) брали участь безпосередньо учні школи. Крім креативного завдання, оцінювались також опис школи та населеного пункту двома мовами – англійською та українською. В анкеті необхідно було вказати, який напрям роботи із чотирьох визначених проектом цікавить школу найбільше. Оцінювання проводили представники ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки України, Британської ради та Посольства США в Україні. Завдяки вдалій презентації Наталю Сковородкіну, учителя англійської мови, було запрошено на дводенні тренінги з іноземними експертами у м. Київ. Учасники змогли долучитися до світу англомовних таборів та відчути атмосферу командного духу. Іноземні тренери ділилися багаторічним досвідом організації та проведення мовних таборів. У ході неформальних, невимушених спілкувань вчителі опановували нові знання, формували уміння і навички та розширювали власний досвід.

В таборі діти працювали за комплексною програмою, розробленою учителями спільно з волонтером. Програма була продумана так, щоб діти вчилися працювати над низкою проектів та завданнями у команді та ще й мультикультурому середовищі, бути толерантними, креативними та інновативними. І, звичайно ж, не забували про відпочинок. Для цього в таборі було все необхідне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *