День самоврядування

День самоврядування

14 квітня 2017 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 5-11-х класах із різних предметів. Як завжди у період підготовки до заходу були розподілені доручення між усіма лідерами, аби в День шкільного «державотворення» кожний чітко знав свою роль.

Обов’язки директора школи виконував Махмудов Теймур, учень 11класу, заступником директора з навчально-виховної роботи в цей день була Селіверстова Анастасія. Іваніна Тарас  виконував обов’язки заступника директора з виховної роботи.  Інші учні 11 класу взяли на себе обов’язки вчителів-предметників та класних керівників.

Цього ж дня у школі  відбулися рейди перевірки зовнішнього вигляду школярів, дотримання санітарно-гігієнічних норм у класах,  стану ведення щоденників.

А на перервах дублер педагога-організатора Непочатих Ольга  організувала запальний флешмоб «Єднання» та веселий «Караоке-майданчик», де кожен бажаючий міг заспівати улюблені пісні. По закінченні уроків дублери директора та його заступника з виховної роботи провели виховну годину для вчителів з елементами тренінгу.

Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що одинадцятикласники говорили на педагогічній раді після уроків. Вчителі та учні  ділилися враженнями . Одні розповідали про успішність своїх учнів, інші взагалі про уроки , про складність професії вчителя. Усі дублери висловили думку, що бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже приємно. Особливо коли ти отримуєш віддачу від своїх учнів.

One thought on “День самоврядування

  1. Наші старшокласники та активісти здали іспит під час проведення Дня самоврядування на відмінно. Молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *